Email: info@sithoniaproperties.gr
Zemljište na prodaju Paralia Nikitis (Sithonia)
€ 9.900.000, 16.000 m²
Šifra oglasa: 18115709
Zemljište Zemljište
Cijena € 9.900.000
Površina (m²) 16.000 m²
Cijena po m² € 619
Mjesto Paralia Nikitis (Sithonia)
Zona Stambena zona
Koeficijent izgrađenosti 4
Koeficijent iskoristivosti 4%
Vrsta upotrebe Biznis
  • Dodatni podaci:
  • Udaljenost od mora,
  • Pogled,
  • Nagib: Nivo,
  • Dužina fasade: 96,
  • Orijentacija: Jug,
  • Pristup od: Asfalt,
  • Fasada,